Posted in

Аквапарк «Пляж» допомагає Незламним

Posted in

Аквапарк «Пляж» приєднується до благодійної ініціативи «Lviv Croissants»  та «Unbroken», щоб допомогти зібрати кошти на проєкт «Протези для незламних».

Розпочинаємо другий етап збору, наша мета 100 000 грн, щоб забезпечити протез ще одному українцю чи українці.

Як приєднатись до благодійної ініціативи та отримати можливість виграти сертифікат на 2 осіб, Повний день у аквапарк за пожертву? (Розігруємо одразу 5 сертифікатів)

1. Зробіть благодійний внесок від 100 грн на цій сторінці: https://dobro.ua/project/akvapark_pliazh_dopomagaie_nezlamnim/?fbclid=IwAR0Q8_QHF_L_VzF8Idun4obRUXLSDkMyo6XcyGEFwKsRARB-OgKvmiOUeU4

 
2. У призначенні платежу ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть адресу електронної пошти (щоб ми могли з Вами зв’язатись у разі вашої перемоги).
3. Результати розіграшу опублікуємо 29.05.2023. Розіграш проведемо за допомогою рандому.

Ми вдячні кожному, хто візьме участь і нагадуємо, що за благодійний внесок від 100 грн у Вас буде можливість виграти приємний подарунок – Сертифікат на 2 осіб, Повний день.

Аквапарк «Пляж» —  це спортивно-розважальний комплекс, який поєднує у собі зони розваг, спорту, трапези, дитячого комфорту, розвитку та освіти. У аквапарку можна відновити сили та думки, провести час з друзями та сім’єю.
Оздоровлюйтесь, відновлюйтесь та відпочивайте разом з нами!