Графік роботи:

0057

ТАРИФИ

Разовий

МАСАЖ:

Козацька лазня

Температура – 40-60 °С. Вологість – 40-70%.

Звичайно, режим перебування для людей, що страждають захворюваннями органів дихання , повинні бути помірними: при сухому повітрі найбільш оптимальна температура в парній повинна бути в межах 80-100°С. А загальна тривалість перебування може бути від 10 до 40 хвилин, залежно від ступеня захворювання, індивідуальних особливостей організму, звички до високої температури, артеріального тиску. Важливо перед початком прийому лазневих процедур проконсультуватися з лікарем. Перебування в парній для людей, схильних до низького тиску, повинне бути менш тривалим. Крім усього, варто орієнтуватися на самопочуття, як на найбільш точний показник. Особливо важливе дотримання послідовності процесів перебування, охолодження й відпочинку, які відіграють більшу роль у лікувальному впливі лазні. Відразу після парної варто прийняти прохолодний або контрастний душ (людям, які страждають ще й серцевими захворюваннями, треба або відмовитися від контрастних процедур або порадитися з лікарем і виробити режим їхнього прийому).

Римська лазня

Температура – 30-40 °С. Вологість – 90%.

Серйозний конкурент руській лазні, що славиться дуже гарячою парою. Для фінів сауна – головний засіб відновлення сил після важкої праці. Фінська сауна настільки добре знімає втому, оздоровлює та підвищує настрій, що стала однією з найпопулярніших у світі.

Це сауна сухого жару, коли повітря в приміщенні має низьку вологість (10-25%) і високу температуру в межах 90-110° З. Стверджується, що в результаті обхват теплом в такій сауні більше і в цьому її перевага. Значення сауни як гартуючий і оздоровчий засоби загальновідомо і широко використовується населенням.

Найбільш виражений вплив сауна робить на теплообмін, кровообіг, функції вегетативної і центральної нервової системи. Процедура сауни надає різносторонню дію на діяльність серцево-судинної системи. Прийом сауни стимулює роботу залоз внутрішньої секреції, функціонально зв’язаних між собою і регулюючих діяльність багатьох систем організму.

У фінській сауні основними чинниками, які діють на організм людини, є:
висока температура навколишнього повітря;
можливість швидкої зміни контрастних температур ( від високих до порівняно низьких);
відносна вологість повітря сауни.

Фінська сауна

Температура – 70-90 °С. Вологість – 5-15%.

Для фінів сауна – головний засіб відновлення сил після важкої праці. Фінська сауна настільки добре знімає втому, оздоровлює та підвищує настрій, що стала однією з найпопулярніших у світі. Це сауна сухого жару, коли повітря в приміщенні має низьку вологість (10-25%) і високу температуру в межах 90-110° З. Стверджується, що в результаті обхват теплом в такій сауні більше і в цьому її перевага. Значення сауни як гартуючий і оздоровчий засоби загальновідомо і широко використовується населенням. Найбільш виражений вплив сауна робить на теплообмін, кровообіг, функції вегетативної і центральної нервової системи. Процедура сауни надає різносторонню дію на діяльність серцево-судинної системи. Прийом сауни стимулює роботу залоз внутрішньої секреції, функціонально зв’язаних між собою і регулюючих діяльність багатьох систем організму. У фінській сауні основними чинниками, які діють на організм людини, є: висока температура навколишнього повітря; можливість швидкої зміни контрастних температур ( від високих до порівняно низьких); відносна вологість повітря сауни.

Інфрачервона сауна

Температура – 40-60 °С. Вологість – 5-15%.

Виготовлена з натурального дерева, усередині якої встановлені спеціальні керамічні випромінювачі, які виділяють інфрачервоні (теплові) хвилі. Ці хвилі з користю проникають в тіло людини і передають велику кількість тепла (до 80 %) на значну глибину, помітно покращуючи загальний стан. Особливість інфрачервоних саун в тому, що, не дивлячись на глибоке прогрівання тіла, температура усередині кабіни не перевищує 40-60°С (для порівняння – в сауні при температурі 100°С організм людини прогрівається лише на декілька міліметрів).

Кількість поту, що виділяється протягом півгодинного сеансу, виявляється в 2-3 рази більше, ніж в інших саунах, та і склад його виявляється іншим. Якщо в сауні він перебуває на 95% з води і лише 5% – сухого залишку, то в інфрачервоній сауніі це співвідношення 80% до 20%. До складу сухого залишку входять жири, холестерол, токсини, шлаки і т.д.- тобто відбувається набагато глибше очищення організму.

Глибоке проникнення інфрачервоних хвиль сприяє ефективному прогріванню м’язів, кісток і суглобів, прискорює кровообіг і виводить шлаки з організму. Регулярні півгодинні сеанси – прогрівань в сауні знижують рівень холестерину в крові, що сприяє зменшенню ризику серцево-судинних захворювань, інфаркту, позитивно позначається на нормалізації кров’яного тиску, покращує циркуляцію крові і постачання нею органів.

Аромалазня

Аромалазня створена для відновлення фізичних сил, емоційної рівноваги та душевного задоволення.

Унікальний повітряний коктейль, що утворюється в результаті міксування арома масел та соляних випарів від природних соляних блоків, створить затишний та корисний куточок відпочинку.

Сучасний та продуманий інтер’єр, анатомічні лежаки з підігрівом, Соляна вежа, що прогріваючись із середини створює затишне освітлення та, що є най головнішим, сприяє випаруванню необхідної соляної концентрації у повітря.

Арома лазня ФЦ «ПЛЯЖ» сприятиме:
– Профілактиці бронхіальної астми;
– Лікуванню та профілактиці алергічних захворювань;
– Покращенню обмінних процесів в організмі;
– Профілактиці вегето-судинної дистонії;
– Зняттю стресу, синдрому хронічної втоми;
– Підвищенню розумової та фізичного працездатності;
– Підвищенню загального імунітету організму до респіраторних захворювань.