Posted in

Триває другий етап спільного проєкту України та Хорватії «Ресоціалізація українських ветеранів»

Posted in

Триває другий етап спільного проєкту України та Хорватії «Ресоціалізація українських ветеранів», учасниками якого є 10 ветеранів російсько-української війни.

«Дайвінг-центр хорватських інвалідів війни «Немо-Адріатик» навчають українських ветеранів розвантажуватися ментально за допомогою дайвінгу та водних видів спорту.
Сьогодні о 10:30 відбулось чергове тренування ветеранів у басейні Аквапарку «Пляж».

«Дайвінг-центр хорватських інвалідів війни «Немо-Адріатик» уже понад 20 років займається програмою ресоціалізації хорватських ветеранів, і має в цій справі величезний досвід. Пригадаю вересень 2023-го, коли всі організатори та інструктори за власні кошти зреалізували для українців пілотний проєкт. Тоді залюбки долучилися ветерани, представники спецполіції Хорватії та поліції Словаччини, гвардійські бригади, добровольчі батальйони», – зазначив Рене Ціповец, президент «Немо-Адріатик».

«Ми вже мали позитивний досвід проведення проєкту у співпраці з іноземними колегами, коли у вересні 2023-го хорватські захисники прийняли у себе наших ветеранів: навчали водним видам спорту та реабілітували ментально, із застосуванням засобів рекреаційної терапії. Маю надію, ми зможемо розбудовувати проєкт, робити все більші групи, щоби кількість людей, які пройшли таку взаємодопомогу від побратимів, постійно збільшувалась», – підсумував Олександр Кобзарев, виконавчий директор Благодійного фонду UNBROKEN.

Проєкт реалізують Благодійний фонд UNBROKEN, Хорватське товариство ветеранів війни, дайвінг-клуб «Немо-Адріатик», за сприяння Львівської міської ради та Уряду Хорватії.

Хочемо щиро подякувати за те, що Ви обрали Аквапарк “ПЛЯЖ” для проведення тренувань з дайвінгу та водних видів спорту в рамках проєкту «Ресоціалізація українських ветеранів»

Дайвінг центр “Немо”

Детальніше за посиланням:
Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/300526-u-lvovi-khorvaty-navchaiut-ukrainskykh-veteraniv-daivinhu