Posted in

Аквапарк «ПЛЯЖ» на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності

21-23 жовтня 2009р. у Львові у Палаці спорту «Україна» відбудеться міжнародний форум індустрії туризму та гостинності. Цей форум туризму та гостинності збирає одразу кілька тематичних напрямків: туризм, готельний та ресторанний бізнес та індустрію розваг. Це свято туризму та розваг триватиме у Львові 3 дні.

Туристичні організації, спортивний, зелений, екзотичний та діловий туризм, санаторно-курортні та готельно-відпочинкові комплекси, професійне технологічне обладнання для індустрії гостинності та розваг, розважальні заклади, громадські організації, асоціації та об’єднання в сфері туризму – тематика Х Міжнародної виставки-ярмарку «ТурЕКСПО-2009», ІІІ Спеціалізованої виставки «Готельний та ресторанний бізнес» та ІІ Спеціалізованої «Континент Розваг».

У цьогорічному форумі беруть участь понад 80 підприємств, фірм та організацій, майже чверть з яких представляють Львів та Львівську область. Решта учасників, гості з Києва та Київської області, Івано-Франківської, Тернопільської, Харківської, Запорізької, Луганської,Закарпатської та Одеської областей України, АР Крим, Польщі, Росії, Чехії та Індонезії.

У рамках форуму заплановано багато заходів (конференцій, семінарів, тренінгів і т.д.) орієнтованих як на професіоналів відповідних напрямків, так і для широкого загалу.

Аквапарк «ПЛЯЖ» приймає участь у Форумі та являється спортивно-розважальним партнером. Він є родзинкою цього Форуму, адже являється найбільшим Критим Аквапарком України, де можна відпочити одному та у компанії друзів чи родини. Це спортивно-оздоровчий комплекс, з найбільшим у Західній Україні 50-ти м. басейном.

Місто Лева завжди було відоме для туристів та гостей міста своєю історією та архітектурними пам’ятками та завдяки Аквапарку він знайшов свою аудиторію і серед молоді. Та завдяки такому унікальному комплексу Львів все більше наближається до міста з прозахідною орієнтацією.

Join the conversation