Posted in

Блискучі результати![:ru]Блестящие результаты!

Posted in

24-25липня відбувся І етап Кубку України з плавання у місті Дніпро!

На старт вийшло 131 найсильніших плавців з 13-ти областей України та м.Києва. ??
Львівщину представляють кращі плавці за підсумком очків FINA:
1. Владислав Саміло
(100 м вільний стиль, 200 м комплексне плавання, 50 м батерфляй).
2. Олег Кусь
(100 м на спині, 50 м на спині).
3. Георгій Лукашев (тренувальна база аквапарк «ПЛЯЖ)
(100 м батерфляй, 200 м батерфляй, 400 м комплексне плавання).
4. Марія Городня (тренувальна база аквапарк «ПЛЯЖ)
(800 м вільний стиль, 200 м вільний стиль, 400 м вільний стиль).

ПІДСУМКИ змагань ??‍♂️??‍♂️??‍♂️

??‍♂️ Георгій Лукашев виборов бронзову нагороду на дистанції 200м батерфляй (2:04.49) та «срібло» на дистанції 400 м комплексним плаванням (4:28.13), поступившись чемпіону Європи і віцечемпіону світу Михайло Романчук з Рівного.
??‍♂️ Марія Городня виборола дві «бронзи» на дистанції 800м вільним стилем (9:25.26) та 200м вільним стилем (2:08.18), а у запливі на дистанції 400 м вільним стилем з часом (4:28.88) здобула «срібло».

??‍♂️ Олег Кусь у запливі на 50 м на спині здобув «бронзу» з часом 27.03.

??‍♂️Владислав Саміло показав восьмий час у запливі на 200 метрів комплексним плаванням, а також 15 місце на дистанції 200м батерфля

Щиро вітаємо спортсменів, батьків та тренерів з блискучими результатами! Пишаємось!

[:ru]

24-25 июля состоялся I этап Кубка Украины по плаванию в городе Днепр!

На старт вышло 131 сильнейших пловцов из 13-ти областей Украины и Киева. ??
Львовскую представляют лучшие пловцы по итогам очков FINA:
1. Владислав Самило
(100 м вольный стиль, 200 м комплексное плавание, 50 м баттерфляй).
2. Олег Кусь
(100 м на спине, 50 м на спине).
3. Георгий Лукашев (Тренировочная база аквапарк «ПЛЯЖ)
(100 м баттерфляй, 200 м баттерфляй, 400 м комплексное плавание).
4. Мария Городня (Тренировочная база аквапарк «ПЛЯЖ)
(800 м вольный стиль, 200 м вольный стиль, 400 м вольный стиль) .

ИТОГИ соревнований ??‍♂️??‍♂️??‍♂️

??‍♂️ Георгий Лукашев завоевал бронзовую награду на дистанции 200м баттерфляй (2: 04.49) и «серебро» на дистанции 400 м комплексным плаванием (4: 28.13), уступив чемпиону Европы и вицечемпиону мира Михаилу Романчуку из Ровно
??‍♂️ Марія Городня завоевала две «бронзы» на дистанции 800м вольным стилем (9: 25.26) и 200м вольным стилем (2: 08.18), а в заплыве на дистанции 400 м вольным стилем со временем (4: 28.88) получила «серебро».

??‍♂️ Олег Кусь в заплыве на 50 м на спине завоевал «бронзу» со временем 27.03.

??‍♂️Владислав Самило показал восьмое время в заплыве на 200 метров комплексным плаванием, а также 15 место на дистанции 200м батерфля

Поздравляем спортсменов, родителей и тренеров с блестящими результатами! Гордимся!

Join the conversation

English EN Ukrainian UK