Posted in

Вихованців аквапарку «Пляж» привезли “золото” з літнього чемпіонату України серед юнаків

Posted in

Літній спортивний сезон розпочався для Львівської області тріумфальними результатами на чемпіонаті України з плавання серед юнаків, який проходив 8-10 червня у м. Броварах.

14 червня  у Львівській міській раді відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та призерів змагань, вихованців аквапарку «Пляж» Лукашева Георгія який здобув «золото» та два «срібла», Городню Марію, яка виборола «золото» та три «срібні» нагороди і срібного призера змагань Стадницького Маркіяна.

В змаганнях взяли участь близько 350 найсильніших спортсменів із всієї  України. У підсумку юні плавці привезли додому 2 “золота”,  7 “срібних” медалей та у підсумку перемогу Львівщини у своїй підгрупі.

У церемонії взяли участь секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, голова федерації плавання Львівської області, депутат ЛМР Андріян Гутник, голова комісії культури, молодіжної політики та спорту Віталій Свіщов, керівник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін та представник спортивної бази плавців – аквапарку «Пляж» Олена Анатійчук.

Голова Федерації плавання Львівщини Андріян Гутник привітав юних спортсменів та їх тренерів і побажав нових перемог.

Нагадаємо, що на початку березня цього року на чемпіонаті України ця ж трійка плавців фактично вивела Львівщину на 1 місце у своїй підгрупі, яке вони відстояли і цього разу. Якщо будуть хороші результати на чемпіонаті України серед юніорів, який Львів прийматиме вже у кінці цього місяця (21-24 червня) та ЧУ серед молоді, то Львівщина має всі шанси потрапити у найсильнішу 1-у групу.

Тренерський склад:
Шиманский Андрій (ПрАТ «КВВС» аквапарк «Пляж»)

Копетчак Андрій (ПрАТ «КВВС» аквапарк «Пляж»)

Клуннікова Марія (ПрАТ «КВВС» аквапарк «Пляж»)

Стадницький Михайло (СК «Водолій»/ ПрАТ «КВВС»)

Аквапарк “ПЛЯЖ” пишається своїми вихованцями та тренерами! Бажаємо нових перемог та легкої води!

Join the conversation