Posted in

Всесвітній День Здоров’я

07 квітня 2013 року у Всесвітній день здоров’я з ініціативи керівника Аквапарку «Пляж» Андріяна Гутника в рамках проведення акції «Здоров’я в кожну родину!» працівники Аквапарку «Пляж» пропонували львів’янам та гостям міста альтернативу тютюнопалінню – здоровий спосіб життя.

Так, у центрі міста аніматори вітали зі святом та пригощали курців яблуками взамін за потушені цигарки, роздаючи інформаційні листівки про шкідливий вплив тютюну на організм людини. Разом з тим, пропонували відповісти на 3 запитання про здоров’я. Усі переможці «Вікторини здоров’я» у подарунок отримали безкоштовні запрошення на відвідування Аквапарку «Пляж», аби не тільки на теорії, але й на практиці підтримати здоровий спосіб життя. Адже, як показують дослідження, один з вдалих способів полегшити відвикання від  тютюнопаління – це фізичні вправи. Усі охочі надували повітряні кульки – символ  здорових та чистих легень.

«За статистикою 1 з 10 смертей у світі спричинена вживанням тютюнових виробів. Кожного року 100-120 тис. українців помирають від хвороб, спричинених тютюнопалінням. Для прикладу середня тривалість життя мешканців країн Західної Європи за останні десятиліття істотно зросла. Натомість у нашій країні цей показник зменшується.

Саме завдяки проведенням ось таких цілеспрямованих заходів на користь здорового способу життя, які вживаються в Україні за останні 4 роки кількість курців в Україні зменшилася на 17%. Важливим фактором також є те, що найбільш активно від куріння відмовляється молодь. У майбутньому проведення таких акцій стане традиційним», – розповів ініціатор заходу Андріян Гутник.

У самому ж аквапарку у цей день усіх відвідувачів пригощали мандаринками.

Join the conversation