Posted in

Відкрився найбільший в Україні критий аквапарк

Posted in

Нарешті у Львові відбулась довгоочікувана подія – відкрився найбільший в Україні критий аквапарк «ПЛЯЖ». 8 серпня біля аквапарку «ПЛЯЖ» зібралось чимало людей. Всі вони з великою цікавістю і нетерпінням очікували грандіозну подію – відкриття найкращого у Західному регіоні спортивно-розважального комплексу «ПЛЯЖ».

В цей день, практично одночасно, відбулось урочисте відкриття аквапарку та Олімпійських ігор 2008 року. Привітати львів’ян та гостей міста з таким важливим святом прийшли поважні та відомі у Львові люди. Серед запрошених гостей був Мер міста, представники міських та обласних владних структур, Національного Олімпійського комітету, а також переможці Олімпійських ігор попередніх років.

Урочиста частина свята супроводжувалась піднесенням Державного та Олімпійського прапорів, вітальним словом гостей а також шоу-програмою за участю авторки та виконавиці власних пісень Катерини Смолової, улюблениці львів’ян Наталки Карпи, а також виступів Львівського Акробатичного театру, Дитячої Юнацької Спортивної школи «Синевір» та студентів Львівського державного університету Фізичної культури.

Не обійшлось без урочистого перерізання червоної стрічки. Мер Львова Андрій Садовий виконав церемоніал відкриття аквапарку, перерізавши червону стрічку. В цю хвилину у небо злетіло кілька сотень різнокольорових повітряних кульок, що викликало бурхливі овації у завітавших на свято гостей.

Вже в цей день усі бажаючі могли відвідати аквапарк «ПЛЯЖ» та випробувати усі водні атракціони та розваги.

Join the conversation