Posted in

День сім’ї в Аквапарку “Пляж”

Сьогоднішні зміни, що відбуваються в Україні, викликають потребу в удосконаленні всіх ланок сучасного життя, у тому числі соціальної адаптації молодого покоління до життя в

сучасних умовах. У цьому плані важливим є виховання гармонійного розвитку та здоров’я дітей. Та, на жаль, протягом останніх років у нашій країні склалася негативна ситуація зі станом здоров’я дітей. Особливої уваги в цьому питанні заслуговують діти шкільного віку, стан здоров’я  яких значно погіршується протягом навчання. Слід також відзначити проблеми медичного забезпечення освітянських установ, особливо мало уваги приділяється питанням профілактики захворювань та оздоровлення дітей. Звичайно, кожна родина повинна піклуватись про стан здоров’я всіх її членів, але сьогоднішня ситуація в країні не дозволяє багатьом родинам забезпечити своїм дітям необхідні можливості оздоровлення. Тому потрібно неодмінно використовувати навіть найменшу можливість для виправлення такого стану речей.

В світлі всіх вищезазначених факторів Аквапарк «Пляж», а саме його керівник Андріян Гутник (кандидатом від ВО «Свобода» до Львівської міської ради), започаткував так званий «День сім’ї» для львівський сімей з метою залучення молоді та їх батьків до здорового способу життя та популяризації спорту.

10 жовтня близько 60 – ти сімей отримали змогу безкоштовно відвідати Аквапарк «Пляж» і на один крок, хоча й не великий, але підійти до мети всіх батьків про здорове покоління молодих українців.

Для дітей проводилась спеціальна повчально – розважальна програма від Левка Дурка.

Дана акція не є останньою, та планується щотижнево. Оскільки, основне у суспільстві це родина та здоров’я кожного її члена!

Join the conversation