Posted in

«Дитячий тренер» 2020?[:ru]«Детский тренер» 2020?

Posted in

Ура?Чудові новини❤️

Відбулося вручення одноразових грошових винагород кращим
спортивним тренерам м. Львова за результатами програми «Дитячий тренер» 2020?
Щиро вітаємо цьогорічну переможницю, тренера аквапарку «ПЛЯЖ» — Клуннікову Марію Олександрівну?❤️ Щиро радіємо, вітаємо та пишаємось❤️

Довідка:
«Дитячий тренер» — це програма підтримки тренерів, які працюють з дітьми на території м. Львова. Програма була розроблена управлінням молоді та спорту спільно з лідерами спортивного середовища, керівниками фізкультурно-спортивних товариств, Львівським державним університетом фізичної культури та постійною депутатською комісією культури, молодіжної політики та спорту. Відповідно до програми та за рішенням конкурсної комісії ста кращим тренерам м. Львова, які працюють з дітьми та молоддю до 18 років, виплачується одноразова грошова винагорода у розмірі 25 тис. грн. кожному.

[:ru]

Ура?отличные новости❤️

Состоялось вручение денежных вознаграждений лучшим
спортивным тренерам м. Львова по результатам программы «Детский тренер» 2020?
Поздравляем нынешнюю победительницу, тренера аквапарка «ПЛЯЖ» — Клунникову Марию Олександривну?❤️ искренне радуемся❤️

Справка:
«Детский тренер» — это программа поддержки тренеров, работающих с детьми на территории г. Львов. Программа была разработана управлением молодежи и спорта совместно с лидерами спортивной среды, руководителями физкультурно-спортивных обществ, Львовским государственным университетом физической культуры и постоянной депутатской комиссией культуры, молодежной политики и спорта. В соответствии с программой и по решению конкурсной комиссии ста лучшим тренерам м. Львова, которые работают с детьми и молодежью до 18 лет, выплачивается единовременное денежное вознаграждение в размере 25 тыс. Грн. каждому.

Join the conversation