Posted in

Завершилась щорічна Ярмарка спорту!

Posted in

Ось і завершилась восьма щорічна “Ярмарка спорту”, яка відбувалась 21-24 вересня 2017 року, у спорткомплекс «Динамо» (вул. Вітовського, 53).

Під час Ярмарку спорту працювали секції різних видів спорту, де федерації представляли свою роботу та організовували показові виступи. Ярмарок тривав чотири дні, за цей час тисячі школярів ознайомилися з різними видами спорту!

Це свято не тільки для школярів, але й для дітей дошкільного віку, для літніх людей, для чоловіків та жінок, які попри свою працю знаходять час, аби прийти до нас і знайти вид спорту, яким вони б могли займатися після роботи.

Також варто зазначити, що цього року збільшилась кількість федерацій, і у цьому році їх 68.

Федерація плавання Львівської області разом з Генеральним спонсором Федерації плавання Львів. обл. – Аквапарком “ПЛЯЖ” також представили себе на Ярмарку спорту. На всіх чекали цікаві конкурси та призи від Аквапарку «ПЛЯЖ», а саме квитки у аквапарк, розклади, сувеніри та кульки!

Кожний охочий отримував інформацію щодо секцій з плавання аквапарку “ПЛЯЖ”, а також флаєр зі знижкою, на самі кращі абонементи аквапарку!

Нагадаємо, що аквапарк пропонує:

  • плавання для дітей від 4-х років;
  • на базі аквапарку “ПЛЯЖ” постійно відбуваються змагання: Львівські, всеукраїнські та міжнародні.
  • наші вихованці – чемпіони та призери України;
  • 50 – ти м спортивний басейн олімпійського рівня;
  • вартість абонементів від 400,00 грн

Join the conversation