Posted in

Звітно-виборча конференція Федерації з плавання

28 грудня 2009р. о 12.00 год. в Аквапарку “ПЛЯЖ” відбулася Звітно-виборча конференція Федерації з плавання.П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й
Звітно-виборчої Конференції
1. Доповідь про роботу Федерації за звітний період 2. Обрання керівних органів Федерації.

На Конференції були присутні представники з Дрогобича, Миколаєва, Сокаля, Червонограду, Трускавця, Львова ( ДЮСШ №9, ДЮСШ № 9, ДЮСШ ім. Ю.Кужика та ін.), а також Заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту.

Закала Роман Михайлович (голова Федерації з плавання Львів. обл. з 1992-2009р.) – висловив подяку усім присутнім за хорошу співпрацю, та охарактеризував роботу Федерації як задовільну. Проте, зазначив, що багато змагань було надзвичайно важко організувати, оскільки, багато басейнів занепало. Також, зазначив, що за цей період офіційно зареєстроване плавання у Львів. обл., були здобуті золоті, срібні та бронзові медалі на параолімпійських змаганнях, що запрацював Єдиний у Зх. Україні 50-ти м. басейн у ЗАТ «КВВС». Роман Михайлович висловив подяку п. Ю. Майбороді за підтримку, а також ЗАТ «КВВС» за допомогу у проведенні змагань. Також стосовно роботи за минулий період та пропозиціями висловились: Чаплінський Микола Миколайович, Нерода Віктор Лукич, Абдулаєва Світлана Михайдівна, Візгард Наталія Краснославівна.

Згідно більшості голосівРоботу Федерації оцінили як незадовільну.

Закала Роман Михайлович висунув кандидатуру Гутника Андріяна Юрійовича (http://andriyanhutnyk.com.ua) на посаду Голови Львівської обласної федерації плавання. Згідно голосування Андріяна Юрійовича було обрано одноголосно. Гутник А.Ю. зазначив, що уже 8 років пов’язаний з плаванням, так як допомагав у реконструкції 50-ти м. басейну ЗАТ «КВВС» та ще досі не отримав девідентів. За 1,5 років роботи в аквапарку відкрили Школу з плавання Д.Силантьєва, провели змагання з плавання( у тому числі Міжнародний турнір з плавання, на якому було зафіксовано рекордну кількість учасників – 500 чол.). Також, запропонував проводити змагання в аквапарку. Андріян Юрійович запропонував згідно статуту чітко розпланувати роботу та, звичайно, ж без зусиль та допомоги міста та області не обійтись. Одним з основних та першочергових завдань вважає створення сайту федерації. Основною метою та завданням вважає культивування плавання у Львові, Львів. обл. та Зх. Україні.Бо, усі ми знаємо незаперечну істину – у здоровому тілі – здоровий дух!

Були обрані також заступники президії, секретар, ревізійна комісія.

Тож, у проекті: – організація спорт. Плавання в усіх басейнах,

–         Створення відповідних умов для тренування збірної України,

–         Збільшення фінансування,

–         Збереження та зміцнення кадрового забезпечення.

На закінчення Конференції виступила Заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Вацеба Оксана Михайлівна, яка подякувала Закалі Р.М. та усім присутнім за співпрацю. Також, Оксана Михайлівна зазначила, що на даному етапі плавання не є пріоритетним видом спорту та все ж вірить, що з новим головою цей спорт займе гідне місце.

Join the conversation