Posted in

ЗУПИНИСЬ ТА ПОДУМАЙ!

Аквапарк «ПЛЯЖ» – це унікальний спортивно-розважальний комплекс, що не підлягає впливу сезонів.

Окрім того це комплекс для усієї родини. Тут знайдуть собі розваги як маленькі дітки та їхні мами, і студенти, і люди бізнесу, пенсіонери.Особливо хочеться звернути увагу на те, що на даний момент є дуже актуальним: підняття імунітету у людей. Нажаль, так сталося, що ми починаємо турбуватися про здоров’я лише тоді, коли нас вже «припече». Особливо це стосується країн пострадянського простору. Тільки тепер, протягом останніх років, почав розвиватися спортивний напрямок відпочинку. Люди згадали давнішні істини – в здоровому тілі здоровий дух, що означає що людина стає успішною! Як у професійному так і у особистому житті!

Зараз так модно, роздмухувати різні проблеми епідемій, масових захворювань, як їх лікувати, медичних препаратів можна підібрати і по кольору і по смаку і по запаху (не доведена їхня ефективність але ми діти прогресу – «пігулку проковтнув і про все забув»). Нажаль, ніхто серйозно не ставиться до того, що краще запобігати та попереджати захворювання ніж потім намагатися якось на швидкоруч виправляти ситуацію.

Яке процентне співвідношення людей зараз веде здоровий спосіб життя, або хоча б намагається? Так, ми можемо довго говорити на дану тему, що нам заважає і т.д. і т.п. та повертатись до шаленого ритму життя з полегшенням, що ми, принаймні, поговорили… А чи знаєте ви, що 80% наших школярів мають сколіоз? Респіраторні захворювання вже не носять сезонних характер – ми просто з них не «виходимо». При цьому така проста відповідь – чудовий метод лікування та профілактики – плавання! Плавання немає протипоказань! Це чудовий спосіб загартувати своє тіло, надавати йому гарної форми! Окрім того прекрасно знімає м’язові спазми, стреси. Перелік переваг безкінечний.
Аквапарк «ПЛЯЖ» активно розвиває спортивний напрямок, тому що здоров’я приносить людям радість, щастя та успіх! Крім того у нас є 9 гірок – для любителів адреналіну! Також хороший анти стрес! Гідромасажери, джакузі, дитячий басейн, спортивний 50-ти метровий басейн.

Сучасний Фітнес-центр з професійним обладнанням, з найкращими тренерами аеробних, танцювальних напрямків та йоги! Дитячий фітнес! Унікальна програма для дівчаток «Юна леді» – це не тільки танці, це все, що цікавить дівчат-підліток, після цієї програми вони стануть найкращими, найуспішнішими серед своїх одноліток!
Зона «Relax» – що може бути кращим у холодну зимову пору за Російську парну, Фінську сауну, Інфрачервону сауну, Римську лазню. Все лише для Вас!
В нас чудова кухня, для різних поціновувачів: від фаст фуду до дієтичної парової кухні, найбільший асортименти фрешів, десертів. Всього навіть не перечислити. Треба прийти та спробувати і сумніваюся, що Вам це вдасться за раз. У нас тепло, чисто, безпечно, затишно та цікаво! Ми працюємо для Вас! Для того, щоб Ви тільки, примножували здоров’я, красу та задоволення від життя!

Join the conversation