Posted in

З приходом осені!

Ось і завершується завжди таке довго очікуване літо. Попереду навчання у школярів та студентів, робота у старшого населення, хоча у останніх вона не зупиняється і протягом літніх місяців. Однак, погодьтесь, влітку все сприймається інакше. З приходом осені, мимоволі стаємо серйознішими, більш заклопотаними і починаємо більше себе обмежувати в маленьких задоволеннях. Тут я  хочу наголосити – це суто психологічний аспект!

Усе залежить від нашого ставлення до ситуації. Більше бадьорості та позитиву і це обереже нас від осінньої депресії. Аквапарк «ПЛЯЖ» допоможе Вам у цьому. Пропонуємо спеціально розроблені акційні програми на осінній період:

  1. Безкоштовна година в аквапарку! Протягом вересня, при купівлі двогодинного тарифу у будь-який день, Ви отримуєте третю годину БЕЗКОШТОВНО. Відтак ще більше часу можна провести  в атмосфері літа та відпочину, плаваючи, розважаючись чи релаксуючи у лазнях Аквапарку.
  2. Окрім того з вересня щосуботи та неділі в Аквапарку починає діяти послуга «Няні». У Вас з’явилась можливість відвідати комплекс усією родиною. Однак Ви усі можете тепер відпочити та розважитись згідно своїх інтересів. У батьків більше немає потреби відмовляти собі у тому щоб поплавати у глибокому спортивному басейні, відвідати екстремальні гірки чи поніжиться у лазнях зони «RELAX». Професійні няні, за невелику доплату, приглянуть за Вашими дітьми і не лише, а будуть із ними бавитись та розважатись щоб усі залишись задоволеними!
  3. Фітнес-Центр «ПЛЯЖ» пропонує усім бажаючим спробувати будь-який фітнес напрямок БЕЗКОШТОВНО! Протягом вересня, щосуботи запрошуємо на «День відкритих дверей». Спробуйте аеробні, танцювальні напрямки, дитячий фітнес – спеціальні програми для дітей та підлітків.

Шановні наші Відвідувачі, вже розпочато набір в усі спортивні групи Аквапарку та Фітнес-Центру «ПЛЯЖ».

Тримайте своє тіло в тонусі, а настрій на верхній поділці шкали позитиву!

Join the conversation