Posted in

Керівник Аквапарку «Пляж» Андріян Гутник обговорив проблеми плавання з чемпіоном світу з плавання Денисем Силантьєв

Posted in

Керівник Аквапарку «Пляж» Голова Федерації плавання Львівської області Андріян  Гутник провів робочу зустріч з відомим спортсменом, чемпіоном світу з плавання, заслуженим майстром спорту, срібним призером Олімпіади у Сіднеї Денисем Силантьєв, який завітав до Львова у рамках Всеукраїнського благодійного проекту «Відчути книгу».

zystrich

У ході робочої зустрічі було обговорено питання проблем та перспектив розвитку плавання у Західній Україні. Андріян Гутник розповів про досягнення у розвитку плавання у Львівській області протягом останніх декількох років та про доцільність введення дисципліни навчання плаванню в шкільну програму. Сторони обговорили розпорядження Міністра освіти та науки України про обов’язкові уроки плавання у школах та програму «Плавання в школі» для 1 – 4, 5 – 9, 10-11 класів від Дениса Силантьєва.

Користуючись нагодою, Денис  Силантьєв на запрошення Андріяна Гутника провів безкоштовний майстер – клас для дітей у Аквапарку «Пляж» та поспілкувався з спортсменами – паралімпійцями, які цьогоріч представляли Львівщину на XVІ літніх Параолімпійських іграх у Лондоні.

У ході спілкування Андріян Гутник зазначив: «Плавання – це чудовий вид спорту, який необхідно підтримувати та розвивати, а особливо серед дітей, для того, аби вже з самого малечку виховувати у них здоровий спосіб життя. Разом ми пропагуємо та розвиваємо здоровий спосіб життя не тільки в області, але й у цілій країні. Львівські спортсмени здобули чи не найбільше призових місць, і це є свідченням нашої спільної наполегливої роботи».

Join the conversation