Posted in

Ліга дитячого плавання України «Гран-Прі Захід»

Posted in

13 червня завершилися останні  змагання, організовані Лігою дитячого плавання України у своєму першому спортивному сезоні 2014-2015 років. «Гран-Прі Захід» був другим етапом серії Гран-Прі, який відбувся у м. Львові на базі спортивного комплексу СКА ЗСУ. Змагання зібрали близько 150 учасників від 5 до 14 років.

Змагання урочисто відкривали Начальник управління з питань молоді  та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборда, голова Федерації плавання Львівщини Андріян Гутник, начальник навчально – спортивної бази літніх видив спорту   Міністерства оборони України у м. Львові підполковник Руслан Сеник та Заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон та екс-рекордсмен світу з плавання Олег Лісогор.

Завдяки підтримці Федерації плавання Львівської області у змаганнях прийняли участь багато дітей зі Львова та області. Загалом юні плавці представляли команди і клуби з Одеси, Києва, Ужгорода, Рівне, Червонограда, Дніпродзержинська та Львова.

Однією з найбільших команда була команда Аквапарку “Пляж”, спортсмени якої записали на свій рахунок не тільки ряд перемог, але й декілька рекордів Ліги дитячого плавання України. Серед інших клубів приємною несподіванкою стали виступи вихованців СК “Зінедін” з м. Ужгород, які так само поїхали додому з медалями різного ґатунку та рекордами ЛДПУ.

Загалом на «Гран-Прі Захід» було встановлено 27 нових рекордів ЛДПУ. Дівчата в цьому плані постаралися краще. Слід відзначити чергові перемоги Єрмішиної Єлизавети з Києва та оновлення нею своїх 2-х рекордів у віковій групі 6-7 років. Її землячка Жеребіна Дарина в наступній віковій категорії 8-9 років покращила 3 рекордних показника, а Роман Олександра з Ужгорода у віковій категорії 10-11 років та Крук Аліна зі Львова (вікова категорія 12-13 років) також стали триразовими рекордсменками ЛДПУ у своїх вікових групах.

У хлопців вже традиційно відзначилися представники Дніпродзержинського клубу “МіКомп” Кочу Антон та Котенко Микола, хоча і без рекордів. Представник Рівненського ДЮСШ Єфімов Микита покращив два рекорди ЛДПУ.

Аквапарк “ПЛЯЖ” не тільки заявив найбільшу команду на змагання, але й виступив почесним спонсором змагань “Гран-Прі Захід” під егідою ЛДПУ.

Знаходьте своїх дітей, родичів та друзів серед рекордсменів в оновленій таблиці рекордів. Бажаємо усім гарного літа та наснаги для подолання нових вершин у Вашому житті!

http://uksl.com.ua/wp-content/uploads/2015/06/result_list_lviv_2015.pdf

Join the conversation