Posted in

Перевтілення «назад у 90-ті»

Posted in

У Фітнес — центрі «ПЛЯЖ» продовжується перевтілення Олександр Чернологов «назад у 90-ті» Радимо прочитати коротке інтер’ю про перші зміни!

ФЦ: Доброго дня, п. Олександр. Раді Вас бачити. Як тривають Ваші перевтілення «назад у 90-ті»?

Олександр: Вітання! Ви знаєте, погано… перестають друзі та знайомі впізнавати )))) Якби вам так навести приклад, щоб одразу зрозуміти, що все круто… Уявіть собі, що ви взяли до рук мішок на 15 кг і потім прив’язали його до живота і ходите таким чином постійно. А потім настає момент, коли ти позбуваєшся цього мішку.

ФЦ: Ми вже встигли оцінити Ваші результати. З моменту нашої останньої зустрічі зміни вражаючі. А що стало причиною почати відвідуваи ФЦ , чому саме фітнес — центр «ПЛЯЖ» ? Які були труднощі?
Олександр: Я вам просто розповім коротку історію вечір на кухні. розмови з дружиною в жартівливому ключі: — подивись який я сексі. — саш, ти не сексуальний, — ахаха, смішне — та я не жартую… — хм….. Це стало найголовнішою мотивацією…
Олег Гарматій прийняв виклики, які були поставлені: я багато їм і багато дегустацію по роботі. Пізні вечері — це все в ходить в мій звичний робочий режим. Окрім того в мене проблема з хребцями поперекового відділу, що теж ускладнює процес тренування. Але завдяки Олегу я ні разу не «виповзав» з тренування і мене ніколи не мучила крепатура—ФЦ: Ми раді, що Ви задоволені Вашею співпрацею з тренером Олегом. А чи є у Вас якась улюблена вправа або тренажер?)

Олександр: Улюблена вправа — качати прес, після якого я трішки полежу на килимку і піду на бар за протеїновим коктейлем)ФЦ: Добре, що є така можливість трішки розслабитись

?

Отож, ми з задоволенням продовжуємо спостерігати за Вашими змінами та бажаємо легких та плідних тренувань!

Олександр: Дякую, приємно перебувати в приємній атмосфері приватних тренерів та відвідувачів)ФЦ: Дуже Вам дякую, що виділили трішки свого часу, щоб відповісти на запитання) Гарного дня!

Join the conversation