Posted in

Передано чергову гуманітарну допомогу для батальйону спеціального призначення «Січ»

Posted in

5 березня в Аквапарку «Пляж» відбулась чергова передача гуманітарної допомоги, яку за сприяння громадського діяча Андріяна Гутника ( http://andriyanhutnyk.com.ua/) збирають для батальйону спеціального призначення “Січ”.

“Враховуючи те, що влада не забезпечує наше військо на належному рівні, саме волонтерська робота дає можливість постійно підтримувати бійців. У час, коли в країні іде війна ми намагаємось допомагати усім найнеобхіднішим: технікою, транспортом, продуктами харчування, теплими речами. Аби не виникало проблем із доставкою допомоги та ротацією бійців було придбане чергове авто для використання в тилу.

Висловлюю подяку усім, хто допомагає нашій ініціативі, як організаціям таким як Студія «МАГАРИЧ» так і простим львів’янам. Адже враховуючи теперішній економічний стан країни для кожного громадянина зокрема, це дійсно важка справа. Однак, не дивлячись на колапс з гривнею, ажіотаж, який тривав у магазинах, попри усі труднощі люди все так само віддано допомагають, хто як може. Така підтримка дає нам усім сили рухатись далі вперед. Допомога та підтримка наших побратимів – це обов’язок кожного свідомого українця”, – розповів ініціатор заходу Андріян Гутник.

Join the conversation