Posted in

Перший міжнародний турнір в категорії Мастерс “КУБОК ЛЕВА”

Posted in

24-25 вересня в Аквапарк “ПЛЯЖ відбувся Перший міжнародний турнір з плавання в категорії Мастерс «КУБОК ЛЕВА».  На змаганнях очікується понад 190 учасників із різних областей України, а також закордону.

У змаганнях прийняли участь понад 200 плавців з України, Угорщини, Польщі, Фінляндії та Естонії. Турнір організований клубом ветеранів плавання «Євро-Львів» при підтримці Федерації Львівщини та Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «Мастерс».

Вітали звитяжних спортсменів під час церемонії урочистого відкриття змагань почесні гості: президент клубу ветеранів плавання «Євро-Львів» Юрій Мартинюк, президент всеукраїнської асоціації плавальних клубів категорії мастерс Руслан Фріауф, голова федерації плавання Львівської області, депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андріян Гутник та головний суддя змагань, суддя республіканської категорії Віктор Нерода.

«Дані змагання зібрали сильний склад спортсменів. Пишаюсь Вашими досягненнями та Вами, як найяскравішим прикладом для нашого молодого українського покоління. Ви– це найкраще сприяння розвитку ветеранського спорту у майбутньому. Щиро сподіваюсь, що ми створюємо гідні умови для тренування плавців такого високого рівня та для проведення змагань», – з привітальним словом виступив голова федерації плавання Львівщини Андріян Гутник.
Детальніше за посиланням :http://mastersswim.com.ua/novosty/pstrongkubok-leva-ndash-2016-umovy-uchasti-strong-p/

Join the conversation