Posted in

Першість Львова з плавання

Posted in

15 травня 2015р. аквапарк «Пляж» приймав фінальні змагання першості Львова серед загальноосвітніх шкіл. Визначали переможців:

в індивідуальних запливах,

в естафеті,

в команді.

За підтримки голови Федерації плавання Львівщини Андріяна Гутника на старт вийшли 15 найсильніших команд міста, аби відстояти спортивну честь своїх шкіл.

Цьогоріч відбіркові змагання проходили у п’яти районах міста. Таким чином участь у фіналі вибороли команди – призери відбіркових змагань. Серед учасників 2002 року народження і молодших як новачки, так і вже титуловані спортсмени. Діти, які зарекомендували себе на цих змаганнях, мають можливість потрапити і до спортивних шкіл.

«Першість Львова серед шкіл відбувається вже вчетверте і втретє аквапарк приймає ці змагання у себе в спортивно – розважальному комплексі. Щиро сподіваюсь, що ми створюємо гідні умови для проведення змагань серед українських спортсменів, виховуючи здорову та сильну молодь. Саме завдяки Вашим зусиллям та повсякденній роботі над собою, завдяки зусиллям тренерів, які не тільки тренують вас, але й частково передають свій власний досвід, Львівська область й надалі виходитиме на вищі сходинки за результатами з плавання в Україні. Всім нам потрібно зараз бути, як ніколи сильними, злагодженими та впевненими в собі. Бажаю усім легкої води та перемоги», – з привітальним словом на урочистому відкритті виступив Андріян Гутник. http://andriyanhutnyk.com.ua/

За результатами змагань почесне I місце посіла команда Львівського навчально-виховного комплексу ім. Василя Симоненка.ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Join the conversation