Posted in

Плавець аквапарку “ПЛЯЖ” встановив 4 рекорди!

Posted in

14 травня 2016 року, м. Запоріжжя відбулися змагань Ліги дитячого плавання України Третій етап серії SPEEDO Гран Прі “Січ”.

Вже традиційно спортсмени розподілялися по таким віковим групам: 5 років і молодші, 6-7 років, 8-9 років, 10-11 років та 12-13 років. До міста січових козаків з’їхалися плавці із Києва, Одеси, Львова, Херсона, Донецька, Дніпропетровська і Дніпропетровщини. Але вже традиційно, наймасовіше представництво склали спортсмени м. Запоріжжя і області. Загалом свою наснагу продемонстрували 270 учасників і деякі з них дійсно показали козацьку загартованість і довели що перемагати можна у багатьох дистанціях на протязі одного змагального дня.

Багаторазовим чемпіоном став –  Филипів Данило, плавець аквапарк, який здобув 5 золотих медалей, та здобув 4 рекорди! Комплекс “ПЛЯЖ” вітає юного плавця та його тренера Валентину Квіту з надзвичайними результатами та бажає нових спортивних звершень та рекордів!

Результати змагань можна переглянути за посиланням http://uksl.com.ua/pidsumky-tretogo-etapu-seriyi-speedo-gran-pri-sich/

Join the conversation