Posted in

Плавці з аквапарку “ПЛЯЖ” здобули “золото” на Чемпіонаті України серед юнаків!

Posted in

Шановні батьки та діти!

Новий спортивний сезон розпочався для Львівської області тріумфальним результатом на чемпіонаті України з плавання серед юнаків, який відбувся 16-18 березня у м. Дніпро.

Аквапарк “ПЛЯЖ” щиро вітає тренерський склад призерів та переможців: Андрій Шиманський, Андрій Копетчак, Михайло Стадницький, Марія Клуннікова і радіє, що він є тренувальною базою для найкращих плавців України.

У скарбничці львівських плавців чотири “золота”, які здобув Стадницький Маркіян, одну срібну та дві бронзові нагороди виборола Городня Марія та ще одне “срібло” – Лукашев Георгій.

«Таких результатів Львівщина не пам’ятає вже давно! Декілька років тому назад ми лише мріяли про першу десятку, мріяли і наполегливо працювали. Сьогодні ж ця перемога-справжній ривок для подальшого розвитку та популяризації плавання на Львівщині. Та ще один доказ того, що якщо вірити та викладатись на повну у справі якою ти займаєшся, рано чи пізно винагорода знайде справжніх переможців, адже вони на це дійсно заслуговують. Глядачі бачать лише хвилинні виступи над якими спортсмени працюють роками, а наполегливість тренерів, підтримка батьків та здібності плавців – ось що передує цим переможним секундам у кожному їх виступі.

Ця перемога дає всім нам розуміння того, що ми рухаємось у вірному напрямку!»- прокоментував голова Федерації Львівщини  Андріян Гутник


Підсумки Чемпіонату України:

400 м Комплексне плавання – Чоловіки
1 місце Стадницький Маркіян – 4:54.96
2 місце Лукашев Георгій – 4:55.19
200 м На спині – Чоловіки
1місце Стадницький Маркіян – 2:18.30
200м Батерфляй – Чоловіки
1місце Стадницький Маркіян – 2:19.03
200 м Комплексне плавання – Чоловіки
1місце Стадницький Маркіян – 2:20.58
200 м Батерфляй – Жінки
3місце Городня Марія – 2:35.30
400 м Вільний стиль – Жінки
3місце Городня Марія – 4:56.40
400 м Комплексне плавання – Жінки
2місце Городня Марія – (5:26.83)

Join the conversation