Posted in

Результати чемпіонату Львівської області серед юнаків у м. Червоноград

Posted in

2-3.03.2018 у м. Червоноград відбулися змагання з плавання  Чемпіонат Львівської області серед юнаків, у якому взяли участь понад 120 юних плавців.

На ці змагання Аквапарк  “Пляж” виставляв дві команди.

Спортсмени команд ДЮСШ#2(Червоноград),«Спортлайф»(Львів),ДЮСШім.Кутенка(Львів),«Аква-Віта»- ДЮСШ#9(Львів), СК«Ніка»(Львів), Аквапарк “ПЛЯЖ”Басейн “ВОДАН” спортивно-оздоровчий комплекс, команада з м. Дрогобич змагались за титул найкращих, а також за можливість представляти Львівщину на чемпіонаті України з плавання, який відбудеться вже у березні.

Чемпіонами області стали плавці команди аквапарку «Пляж» (Львів) у складі першої команди: Городня Марія, Лукашев Георгій, Тарас Олег, Легенький Руслан, Репницький Стас, Скакун Адам, Томків Артур, Майданский Юрій, Грицеляк Маркіян, Сорока Юрій, Паращук Оксана, Фесуненко Ілля.

Друга команда аквапарку дебютувала на цих змаганнях і посіла 6 місце у складі: Лазарський Віктор, С’єдін Микола, Войтюк Юрій, Кусень Юрій, Рибак Юрій, Бучковська Дзвінка, Іванченко Ліза, Лаптев Олександр, Більо Остап, Менцинський Володя, Лаворко Кіра.

Нагадаємо, що вперше на чемпіонаті України плавці Львівщини змагатимуться у 1-ій підгрупі.
Великі сподівання та відповідальність, ретельні тренування та підготовка- передує участі наших плавців у наступних змаганнях.

Вітаємо наших юних спортсменів, тренерів та батьків з чудовим результатом! Пишаємось!
Протокол змагань можна завантажити  ТУТ та ТУТ

Join the conversation