Posted in

Результати чемпіонату України з плавання серед юніорів

Posted in

Результати чемпіонату України з плавання серед юніорів.


Хочемо поділитись чудовими новинами та мотивувати всіх поціновувачів плавання, адже вкотре команда Львівської області повернулась додому з нагородами!

21 – 23 листопада 2018 року в м. Харків (басейн “Акварена”) відбувся чемпіонат України з плавання серед юніорів, участь в яких взяли 335 спортсменів з 20 областей України та м. Києва.

Львівська команда плавців не лише здобула перемогу, посівши почесне 1 місце у 2-ій групі областей, але й записали на свій рахунок ряд особливих здобутків.

Лукашев Георій протягом трьох днів змагань здобув «золото» на дистанції 400м комплексне плавання (4:32.18), встановивши новий рекорд України. Окрім того, на дистанції 200м батерфляй (2:06.46) львівський плавець також встановив новий рекорд України, при цьому попередній рекорд тримався протягом 42років та був встановлений Сергієм Кисельовим у 1976році.

(Тренер Андрій Копетчак, Андрій Шиманський).

Маркіян Стадницький на дистанції 400м комплексне плавання (4:36.96) посів почесне 4 місце, виконавши норматив на присвоєння звання “Майстер спорту України”, а також норматив для потрапляння в основний склад збірної команди України з плавання.

(Тренер Михайло Стадницький)

Марія Городня на дистанції 400 м комплексне плавання виборола бронзову нагороду (5:14.16), вкотре підтвердивши свою майстерність.

(Тренер Андрій Копетчак, Андрій Шиманський).

Протоколи змагань можна переглянути тут: http://www.fplviv.com/…/rezultati-chempionatu-ukra%d1%97ni…/

Join the conversation