Posted in

Сенсація! Плавці Аквапарку “ПЛЯЖ” тріумфували на чемпіонаті Україні з плавання серед юнаків!

Posted in

Вперше за часи незалежності України львівським плавцям, завдяки минулорічним високим досягненням вдалось перейти у першу групу областей Федерації України з плавання, та відповідно дебютувати вже у Вищій лізі серед найсильніших плавців з усієї країни.

У складі збірної команди Львівської області виступили “аквапарківські” плавці, які під тренерськими настановами Андрія Шиманського, Андрія Копетчака, Михайла Стадницького неочікувано для всіх суперників стала одним з беззаперечних лідерів на чемпіонаті України з плавання серед юнаків, що проходив з 26 по 29 березня 2018 у Броварах (Київська область) здобула перемогу!

Лукашев Георгій здобув 6 золотих медалей на дистанціях: 1500мв/с; 200м в/с;  400м к/п;  200м бат;  200м к/п; 400м в/с та бронзову нагороду на дистанції 200брас

Тренер Андрій Шиманський та Андрій Копетчак (Аквапарк “ПЛЯЖ”)

Городня Марія здобула 5 золотих медалей на дистанціях: 800м в/с; 200м в/с; 400м к/п; 200м бат; 400м в/с та срібну нагороду на дистанції 200м к/п та бронзову медаль на дистанції 100м в/с

Тренер Андрій Шиманський, Андрій Копетчак (Аквапарк “ПЛЯЖ”)

Стадницька Ксенія здобула 2 срібні медалі на дистанціях: 800м в/с та 400м к/п, а також бронзову нагороду на дистанції 200м брас

Тренер Михайло Стадницький (Аквапарк “ПЛЯЖ”)

«Без жодних перебільшень сьогоднішня перемога – це спортивний прорив для Львівщини. Адже вперше львівські плавці спробували свої сили у вищій лізі та здивували всіх.

Сенсаційна перемога спортсменів – це далеко не чудо, а щире бажання, надзвичайно кропітка та довга підготовка плавців протягом років, наполегливість та професійність тренерів і звичайно підтримка батьків.

Ця перемога дає всім нам розуміння того, що ми рухаємось у вірному напрямку!»- прокоментував голова Федерації Львівщини Андріян Гутник.

Аквапарк “ПЛЯЖ” пишається своїми вихованцями та тренерами! Бажаємо нових перемог та легкої води!

Join the conversation