Posted in

Спробуйте нові відчуття в аквапарку – FISHMASSAGE !

Posted in

Шановні гості, раді вам повідомити про нову додаткову послугу в аквапарку Пляж. Тепер вам не потрібно їхати у далекі теплі країни для нового нереального відчуття – ніжного мікромасажу ніг рибками Гарра Руфа!

  Рибки Гарра Руфа здавна відомі у південно-східній Азії як чудодійні – їх використовували як для лікування так і для розваги сотні років. Завдяки своїй спеціальній будові вони знаходять старі та відмерлі частинки шкіри ніг та ніжно їх прибираюсь своїми щіточками. Ефект відчутний вже після першого відвідування.

  Процедура триває 20 хвилин та коштує 149 грн. Доведено, що саме за цей час ви встигаєте повністю відпочити та отримати максимальний ефект від масажу. Додатково можна замовити масаж ніг руками наших чарівних господинь після процедури, це коштує 100 грн. У наших акваріумах завжди тепла (30 градусів) та чиста вода, що забезпечується багаторівневою фільтрацією та регулярною ії підміною.

  Спробуйте вже зараз – акваріуми FISHMASSAGE знаходяться біля дитячого басейну та сходів на гірки. Тисячі наших клієнтів в захваті від процедури та радять ії своїм близьким та коханим.

  Більш детально про FISHMASSAGE можна дізнатися зателефонувавши 032 243 84 48 , на нашому сайті www.fishmassage.ua або www.FB.com/fishmassage.ua

Join the conversation