Posted in

«Сто днів до літа»[:ru]«Сто дней до лета»

Posted in

Друзі, Люкс FM Львів стартував проєкт «Сто днів до літа», спортивним партнером якого є Фітнес-центр «ПЛЯЖ»

У команді чоловіків та жінок по 4 людини, за якими закріплені тренери, які розробили для кожного спеціальну програму тренувань з індивідуальним підходом, а також впродовж всього періоду за харчування слідкуватиме сертифікований дієтолог нашого фітнес-центру.

Команда, яка покаже найкращий результат, переможе. А кожен учасник отримає абонемент від фітнес-центру «Пляж».

«Наше завдання – привести себе в форму. Ми будемо над тим працювати. Я заберу собі кубик головний, заберу бока і зроблю все для того, щоби виглядати реально спортивно, класно, ну і так, щоб на мене дивилися трішки дівчата. Звичайно, хочеться максимально показати результати якнайкращі і оздоровитись і, напевно, найперше – причепити любов до спорту, яким ми до цього часу не займалися», – розповіли радіоведучі «Люкс ФМ»Андрій Ферцак і Лана Кквітнева.

Сюжет за посиланням: ТУТ

[:ru]

Друзья, Люкс FM Львів стартовал проект «Сто дней до лета», спортивным партнером которого является Фитнесс-центр «ПЛЯЖ»

В команде мужчин и женщин по 4 человека, за которыми закреплены тренеры, которые разработали для каждого специальную программу тренировок с индивидуальным подходом, а также в течение всего периода за питание будет следить сертифицированный диетолог нашего фитнес-центра.

Команда, которая покажет лучший результат, победит. А каждый участник получит абонемент от фитнес-центра «Пляж».«Наше завдання – привести себе в форму. Ми будемо над тим працювати. Я заберу собі кубик головний, заберу бока і зроблю все для того, щоби виглядати реально спортивно, класно, ну і так, щоб на мене дивилися трішки дівчата. Звичайно, хочеться максимально показати результати якнайкращі і оздоровитись і, напевно, найперше – причепити любов до спорту, яким ми до цього часу не займалися»,- рассказали радиоведущие «Люкс ФМ» Андрей Ферцак и Лана Кквитнева.

Сюжет по ссылке: ТУТ

Join the conversation