Posted in

У Львові майстер-класи з плавання учням проводили відомі українські спортсмени

Близько сотні львівських школярів мали можливість вивчити основні ази плавання разом з українськими чемпіонами світу та Європи.  З 15 до 18 лютого у чотирьох львівських школах проходили майстер-класи з плавання. Вперше у нашому місті такі майстер-класи учням проводили відомі українські спортсмени.

Протягом тижня Денис Силантьєв(учасник чотирьох Олімпіад, срібний призер Олімпіади в Сіднеї, чемпіон світу, рекордсмен Європи) та Яна Клочкова(Герой України, володарка п’яти Олімпійських медалей, з яких чотири – золоті. Неодноразова чемпіонка та рекордсменка світу) проводили майстер-класи у чотирьох львівських школах, а саме: у середній школі №90 (Сихівський район), у середній школі №18 (Залізничний район), у середніх школах №36 та №45 (Франківський район) та 85 імені Василя Симоненка. Під час майстер-класів плавці навчали учнів основних засад та правил культури плавання. У шкільних басейнах спортсмени протягом 30 хвилин працювали з групою дітей (від 15 до 30 осіб). Усі діти-учасники майстер-класів взяли участь і у фінальному майстер-класі, який проводили в Аквапарку «Пляж» запрошені спортсмени.

Ініціатором акції були Львівська міська рада спільно з Аквапарком «Пляж».

Основна мета заходу – зацікавити дітей у плаванні.

Майстер-класи проходили:

15 лютого у школі № 90 (вул. Антоненка-Давидовича, 2),

16 лютого – у школі № 36 (вул. Вол. Великого, 55б),

17 лютого – у школі № 18 (вул. Кульчицької, 18),

18 лютого – у школі № 45 (вул. Наукова, 25).

19 лютого фінальний майстер-клас відбувся в Аквапарку «Пляж».

На урочистому фінальному майстер-класі був представлений зірковий заплив Дениса Силантьєва, який викликав захоплення та аплодисменти глядачів. Після цього свої вміння плавати показали вихованці шкіл, де проводилися майстер-класи. Усіх дітей нагородили спортсмени Яна Клочкова та Денис Силантьєв. П’ять переможців отримали ще й призи від Міського голови Садового Андрія Івановича. Призи вручали Андріян Гутник (Голова спостережної Ради ЗАТ “КВВС”) та Надія Оксенчук (керівник управління освіти м.Львова).

По закінченні Аквапарк “ПЛЯЖ” радо пригостив усіх дітей смачним морозивом!!!

Join the conversation