Posted in

Фітнес-свято “Sport&Fun 2015”

Posted in

Щиро дякуємо нашим відвідувачам, партнерам та тренерам за неймовірну дружню атмосферу, заряд емоцій та здорову конкуренцію на конкурсах. Холодні зимові вечори позаду, офіційно весну розпочато! Вже в котре, традиційне свято клієнтів ФЦ «ПЛЯЖ» підтвердило, що наші не лише відвідувачі найспритніші та найвинахідливіші, а ще й надзвичайно дружні!

В програмі святкування ми насолоджувалися виступами чарівних дівчат з гурту «Angels». Інтригувала запекла боротьба на велотренажерах – дівчата так швидко крутили педалі, що напевно, доїхали б до Києва швидше за Hyundai! (довелося їх зупиняти J)

Неймовірною енергією вражали учасниці виступу на степ-платформах під керівництвом тренера Юлії Нікітіної та Наталії Мартинюк.

Перемога в традиційному тенісному турнірі, після запеклої боротьби повернулась до пана Євгена! З чим ми його і вітаємо! А його супротивникам бажаємо більше тренуватись у фітнес центрі «ПЛЯЖ» J

Тендітні та гнучкі тренери з Йоги, Вікторія Шандор та Христина Баранівська, своїми виступами наповнили спортивне свято атмосферою злагодженості Інь та Янь (хто не розуміє про що йдеться, запрошуємо до ФЦ «ПЛЯЖ» і вам відкриються істини здорового та щасливого життя!)

Без новинок не обійшлося, запальну презентацію з напрямку Зумба провела новий тренер групових занять, Олександра Глухова.

У всіх присутніх була можливість долучитися до свята: тендітні, однак спортивні відвідувачки змагалися з мужніми чоловіками. Хто переміг? – запитаєте ви. – Звичайно дівчата! Наші відвідувачі – справжні чоловіки, вони знають як догодити жінці…

Багато різних конкурсів, змагань, безумовно Лотерея та подарунки від фітнес-центру «ПЛЯЖ» та наших партнерів:

  • Магазину спортивного одягу Columbia, пр. Шевченка,20
  • Діагностичного центру «Медіс»
  • Магазину спортивного харчування, що знаходиться у ФЦ «ПЛЯЖ»

І на завершення святковий фуршет, де всі учасники могли поділитися враженням та висловити свої побажання!

Вважаємо, що свято нам вдалося, адже ми всі творці свого позитиву! ФЦ «ПЛЯЖ» працює для вас та вважає за щастя долучитися до формування не лише вашого фізичного стану, а ще й позитивних думок та настрою!

Join the conversation