Posted in

Фітнес-центр «ПЛЯЖ» відновлює роботу 8 червня

Posted in

Нормативне обґрунтування щодо відкриття

Шановні відвідувачі!
Фітнес-центр «ПЛЯЖ» відновлює роботу з понеділка, 8 червня (з 8:00), згідно: 
21 травня в «Урядовому кур’єрі» № 94-95 опубліковано постанову КМУ № 392 від 20.05.2020 р., якою продовжено дію карантину до 22 червня 2020 року:
Постанова Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» № 392 від 20.05.2020 р., офіційне опублікування: “Урядовий кур’єр” № 95 від 21.05.2020 р., дата набрання чинності: 21.05.2020 р.
Зазначеною Постановою встановлено адаптивний карантин, тобто поступове пом’якшення обмежувальних заходів, що поставлено у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні. Всього передбачено 5 етапів пом’якшення карантину.


❗️Третім етапом з 01.06.2020 р. дозволено робота закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб)❗️


Відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення корона вірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 року No28:
?Усім відвідувачам проводиться температурний скринінг при вході до закладу. Особам, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань відвідування заборонено. 

?Дозволяється одночасне перебування клієнтів у закладі з розрахунку не більше однією особи на 10 м2 площі зали для індивідуальних занять та однієї особи на 5 м2 площі зали для групових/командних занять (не більше 10 осіб у групі).

?Проведення групових/командних занять проводиться виключно за попереднім записом.


❌ЗАБОРОНЕНО:

 • Одночасне використання багатофункціональних тренажерів кількома відвідувачами;
 • Проведення групових занять для понад 10 осіб та інших групових занять, що передбачають безпосередній фізичний контакт;
 • Проведення групових занять для дітей віком до 12 років;
  Функціонування басейнів дозволено для індивідуального відвідування та для спортивних навчально-тренувальних груп 2 року навчання та старше за умови одночасного перебування на одній доріжці не більше 4 осіб для індивідуальних занять та не більше 6 осіб для спортивно-тренувальних груп у 50-метрових басейнах.
  ❌Зона «Релакс» та гірки не працюватимуть. На рецепціях та у тренувальних зонах будуть знаходитись антисептики та паперові рушники. 
  Ми турбуємось про здоров‘я наших відвідувачів, тому створили безпечні умови для тренувань.
  Про будь-які зміни надалі повідомлятимемо на наших офіційних сторінках у соц.мережах та на офіційному сайті.

Join the conversation