Posted in

Ярмарка спорту

Цього року Львівська міська Рада провела унікальну подію – Ярмарок спорту. Метою цього масштабного соціального проекту була популяризація роботи

спортивних федерацій, секцій, гуртків. Ярмарок рекламував спорт серед дітей та дорослих у нашому місті.

Під час Ярмарку спорту працювали секції різних видів спорту, де федерації представляли свою роботу та організовували показові виступи. Ярмарок тривав три дні, за цей час тисячі школярів ознайомилися з різними видами спорту. Ярмарок відбувся 9-11 вересня 2010р.,  з 9.00 – 17.00 год.

Місце проведення – спорткомплекс «Динамо» (вул. Вітовського, 53), парк культури та відпочинку імені Б. Хмельницького (вул. Болгарська, 4), стадіон «Юність».

Запрошувалися діти 5-6 класів, батьки та всі охочі долучитись до свята популяризації спортивного способу життя підростаючого покоління.

Федерація плавання Львівської області разом з Генеральним спонсором Федерації плавання Львів. обл. – Аквапарком “ПЛЯЖ” також представили себе на Ярмарку спорту. На всіх чекали цікаві конкурси та призи від Аквапарку «ПЛЯЖ».

Ярмарок спорту у Львові відвідав відомий український плавець Денис Силантьєв. Під час виступу відомий плавець поділився секретами успіху та високо оцінив важливість проведення Ярмарку спорту у Львові.

«Я підтримую такі акції. І сам активно до них долучаюсь. Окрім того, вважаю, що масовий спорт – це перший крок до активного розвитку країни. Адже на основі цього прикладу можна робити багато реформ», – зауважив чемпіон світу з плавання Денис Силантьєв.

9 вересня о 14.00 год. Денис Силантьєв провів майстер-клас з плавання в приміщені школи №36, що на вул. Володимира Великого 55б. Участь у майстер-класі взяли 20 учнів школи № 36.Також, Десис Силантьєв провів майстер класи в Аквапарку “ПЛЯЖ”, де діє його Дитячо-юнацька спортивна школа з плавання.  Протягом 45 хвилин у школі №36 та 2 год. в Аквапарку “ПЛЯЖ” Силантьєв розвивав навики дітей з плавання, демонструючи різні види вправ. Усі діти дуже зраділи Д, Силантьєву та уважно прислухались до порад чемпіона.

Join the conversation