Posted in

22-23 вересня 2018 року у аквапарку «Пляж» відбувся “LvivOpenCup”

Posted in

22-23 вересня 2018 року у 50-м басейні аквапарку «Пляж» відбувся “Відкритий Кубок Львова з плавання” (LvivOpenCup).

У дебютних змаганнях взяли участь дівчата 2001-2002 рн і молодші та юнаки 2000-2001 рн і молодші.

На урочистому відкритті змагань учасників вітали начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, заступник начальника управління молоді і спорту ЛМР Ксенія Пилипів, представник аквапарку «Пляж» Олена Анатійчук та головний суддя змагань Марія Клуннікова.

Новий спортивний сезон відкривали плавці 15-и команд з Львівської, Тернопільської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Рівненської та Закарпатської областей,  змагаючись за нагороди на дистанціях: 50м,100м,200м,400м та 800м вільним стилем; 50м,100м та 200м брас; 50м,100м та 200м на спині; 50м,100м та 200м батерфляй; 200м та 400м комплексне плавання, а також в естафетах.

Особливим для учасників та організаторів Відкритий Кубок з плавання-2018 став не лише тим, що це був перший LvivOpenCup з плавання, але й тим, що об’єднав всіх представників цього чудового виду спорту. Ділились досвідом та неоціненно допомагали у підготовці та проведенні заходу представники Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «МАСТЕРС»,  клубу «Євро-Львів». Блискучий суддівський склад був сформованим найкращими тренерами Львівщини, зокрема і львівські плавці, чемпіони України також дебютували у якості суддей, з чим справились «на відмінно».

Беззаперечним лідером змагань за кількістю медалей та володарем Кубку стала команда СДЮШОР№2 (Рівне), II місце посіла команда КДЮСШ ім.Ю.Кутенко (Львів), III місце – команда аквапарк «Пляж» (Львів).

Цьогоріч ЛОФП за підтримки голови Федерації Андріяна Гутника у рамках програми від Львівської міської ради «Відкриті Кубки», провела перший «Відкритий Кубок Львова з плавання». Сподіваємось, що в майбутньому ці змагання стануть традиційними, об’єднуючи кращих плавців України та Європи аби позмагатитись за титул найкращих та стати володарем Кубку.

Ми щиро радіємо, що стали частиною змагань! Дякуємо організаторам за довіру та професіоналізм!

Join the conversation