Posted in

Lviv Open Cup – 2019

Posted in

Вперше у Львові відбувся Відкритий Кубок з плавання для плавців та спортсменів з інвалідністю LVIV OPEN CUP – 2019

12-13 жовтня 2019 року у аквапарку «Пляж» відбувся Відкритий Кубок Львова з плавання«LVIV OPEN CUP-2019»,який зібрав понад 300 плавців з 29-и спортивних клубів.

Плавці зі Львова, Червонограду, Луцьку, Тернополя, Кропивницького, Чернівців, Маріуполя, Ужгороду, Миколаєва, Харкова, Полтави, Кременчука, Києва, Херсону, Івано-Франківську та Черкас змагались у трьох вікових групах: юнаки, юніори та молодь.

І місце – команда «На старт» (Ужгород) – серед юнаків

І місце – команда «Аквапарк ПЛЯЖ» (Львів) – серед юніорів

І місце – команда КДЮСШ ім.Ю.Кутенко (Львів) – серед молоді

 «Вдруге ми проводимо Відкритий Кубок, але цьогоріч це був зовсім інший та новий формат, який нам вдалось реалізувати завдяки усесторонній підтримці дійсно небайдужих людей- начальника управління молоді і спорту ЛМР Антона Нікуліна, заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленко та представника «Інваспорт» заслуженого тренера України Олені Сальніковій.

Про інклюзію в українському спорті говорять достатньо, але коли постає питання дій, а не слів – наважуються одиниці. Завдяки нашій неймовірній команді з Львівської Федерації плавання нам вдалось провести справжнє професійне свято спорту, адже для частини плавців Lviv Open Cup був відбірним етапом для участі в чемпіонаті України, для найменших наших учасників – це було дійсно спортивне свято, адже хтось стартував вперше, а для наших плавців з інвалідністю – це були змагання не лише із суперниками, але й зі страхом, несміливістю і проблемами із здоров’ям. Можливо у них є обмежені можливості, але крім того у цих дітей є ще й неймовірні здібності.

Lviv Open Cup – це один з кращих спортивних проектів, який піднімає розвиток спорту у Львові на якісно новий європейський рівень», – розповів господар змагань, голова ЛОФП Андріян Гутник.

Особливим для учасників та організаторів Lviv Open Cup з плавання – 2019 став також  тим, що об’єднав всіх представників цього чудового виду спорту. Ділились досвідом та допомагали у проведенні заходу представники ветеранського руху «Мастерс», блискучий суддівський склад був сформованим найкращими тренерами Львівщини та представниками «Інваспорт», зокрема і львівські плавці також дебютували у якості суддей, з чим справились «на відмінно».

Щирі слова вдячності всесторонній підтримці начальнику управління спорту ЛМР Антону Нікуліну Anton Nikulin, начальнику управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роману Хім‘яку Roman Khimyak, голові відділення НОК у Львівській області Юрій Турянський

Пряма трансляція – 12.10.2019

Пряма трансляція -13.10.2019 (сесія №1)

Пряма трансляція – 13.10.2019 (сесія №2)

Фотозвіт – 12.10.2019

Фотозвіт -13.10.2019 (сесія №1)

Фотозвіт – 13.10.2019 (сесія №2)

Результати “Lviv Open Cup”-2019 “Інваспорт”

Результати “Lviv Open Cup”-2019

Join the conversation