Posted in

Працівники аквапарку «ПЛЯЖ» гуртом — СИЛА❤️[:ru]Работники аквапарка «ПЛЯЖ» вместе — СИЛА❤️

Posted in

Творимо добро разом❤️

Колектив аквапарку «ПЛЯЖ» спільно з Helga Moser вирішили підтримати добру ініціативу Андріани Мальської та її колег у створенні комфортних умов для діток в Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит

Вчора, лікарня отримала вкрай необхідний шприцевий насос для точної подачі ліків подарований вище згаданими ініціаторами для реанімації новонароджених.

Щоб наш внесок служив не одноразово, а принаймі певний час, та допоміг діткам, які цього потребують боротися за життя, яке безумовно вартує цього!

Працівники аквапарку «ПЛЯЖ» гуртом — СИЛА❤️

[:ru]

Создаем добро разом❤️
 —
  Коллектив аквапарка «ПЛЯЖ» совместно с Helga Moser решили поддержать добрую инициативу Андриана Мальской и ее коллег в создании комфортных условий для детей в Львовская Областная Детская Клиническая Больница Охматдет
 —
  Вчера, больница получила крайне необходим шприцевой насос для точной подачи лекарств подаренный вышеупомянутыми инициаторами для реанимации новорожденных.
 —
 Чтобы наш вклад служил не единовременно, а по крайней мере некоторое время, и помог детям, нуждающимся бороться за жизнь, безусловно стоит этого!
 —
 Работники аквапарка «ПЛЯЖ» вместе- СИЛА❤️

Join the conversation

English EN Ukrainian UK